🔴 قوانین خرید و فروش کوک لند

1 حق_واسط :

✅ هزینه حق واسط خریدار و فروشنده 10% درصد از هر طرف

2. برای امنیت معامله و جلوگیری از کلاهبرداری های شایع پیام دادن کلاهبرداران با آیدی های فیک و مشابه آیدی ادمین اصلی ، آیدی فروشنده و خریدار به هیچ عنوان در اختیار هیچ کس به جز مدیریت بخش کوک لند و واسطه فروشگاه ( مشخصات اِنتهای پست ) قرار نمیگیرد و طرف حساب هر دو طرف ( خریدار و فروشنده ) مجموعه فروشگاهی کوک لند است .

3. بین جابجایی بعد از دریافت اکانت از فروشنده و واریزی پول خریدار مدت زمان حداقل 12 تا 24 ساعت زمانبر هست برای تست و انجام کارهای مربوط به امنیت جیمیل و اکانت و همچنین تأیید واریز وجه . (تحویل اکانت به خریداران بین 12 تا 24 ساعت میباشد )

4. برای حفظ حقوق خریدار از تمام فروشنده ها عکس از کارت شناسایی + اسکرین شات از کلیردیتا بازی + شماره تماس + تعهد نامه(برای اکانت بالای 1میلیون) مبنی بر اینکه اگر مشکلی برای اکانت ایجاد بشه و در زمینه ی کلاهبرداری محسوب بشه مدارک فوق جهت اقدام قانونی در اختیار خریدار قرار میگیرد .

🔺 فروشندگان محترم ؛ در صورت عدم ارسال تصویر کارت شناسایی برای واسط مجموعه از انتقال وجه برای شما معذوریم ، و نیز واسطه فروشگاه حق کنسل کردن معامله و حذف آگهی شما را دارد .

5.تعهد مجموعه فروشگاهی کوک لند فقط جابجایی وجه و اکانت بین خریدار و فروشنده هست ، و هرگونه مشکلات بعدی از عهده ی ما خارج میشه ، و تنها مسئولیت ما بند بالا ( قراردادن مدارک در اختیار خریدار ) هست و حدالامکان هم با خریدار برای برطرف شدن مشکل همکاری میکنیم .

6.درصورتی که آگهی شما فروخته شود ، حداکثر تا 8 ساعت پس از اولین تماس واسطه فروشگاه با شما ، میبایست برای انجام انتقال اعلام آمادگی نمائید ، در غیر این صورت آگهی شما از لیست محصولات حذف میشود و برای درج آگهی خود ، میبایست مجدداً ثبت آگهی کنید .

7. در صورت قفل شدن جیمیل بازی قبل از تحویل به خریدار مشکل برعهده فروشنده و بعد از تحویل به خریدار به عهده خریدار میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد.

8. ساعت کاری فروشگاه از 12 ظهر تا 22 شب هست و قبل و یا بعد این ساعت لطفا به واسطه مراجعه نفرمایید و پیامی ارسال نکنید.

9. در صورت کنسل کردن سفارش توسط خریدار ، حق واسطه از واریزی کسر و ما بقیش برای خریدار برگشت می خورد.

➖➖➖➖➖➖

✅ حتما شماره واسطه سایت رو با اسم مستعار ذخیره کنید تا سرتون کلاه نره.

09370163642

✅ برای خرید اکانت مورد پسند خود ، میتوانید از 2 روش خرید اینترنتی از طریق وبسایت و یا خرید از تلگرام ( اعلام کد آگهی به واسطه کانال ) اقدام نمائید .